Florin Raducioiu a fost in vizita la Colegiul Tehnic Feroviar “Mihai I” Bucuresti

Pe data de 01 martie 2017 fostul mare fotbalist Florin Raducioiu  a fost in vizita la Colegiul Tehnic Feroviar “Mihai I” Bucuresti . Sala de festivitati a fost arhiplina iar elevii i-au adresat intrebari celebrului fotbalist. Astfel, elevii au aflat amanunte despre cea mai buna performanta a echipei nationale de fotbal a Romaniei, respectiv calificarea in sferturile de finala ale Campionatului Mondial din Statele Unite ale Americii dar si despre cariera lui Florin Raducioiu la echipe de top din Europa. A fost o intalnire cu un sportiv care reprezinta un model de urmat pentru tinerii fotbalisti din liceul nostru.Va prezentem cateva imagini de la acesta intalnire.